Mesti morkas, Morkų dieta

Taip, iš tiesų, tai daržovių padeda mesti keletą papildomų kilogramų. Juos gaminant maistinės medžiagos įvairiais būdais išsiskiria į jūsų kūną. Nors morkų laikymas nėra pernelyg sudėtingas, vis tiek reikia žinoti keletą dalykų, kad morkos būtų kuo šviežesnės ir skanesnės, kai laikysite jas šaldytuve. Ką valgyti?

Morkos yra viena iš populiariausių daržoviųpasirinkimas JAV atrodo, kad kai reikia įtikinti savo vaikus ir galbūt net save valgyti savo mesti morkas, morkos yra geriausias pasirinkimas ir viena iš lengviau paplitusių daržovių jūsų namuose. Morkos yra universalios ir turi daug naudos sveikatai. Galite juos virti arba valgyti žalius ir traškius. Jie turi lengvą skonį ir gali būti naudojami labai įvairiai.

Tai net neatsižvelgiama į skirtingus morkų dydžius ir rūšis, kurias taip pat galite pasirinkti. Kaip laikote morkas? Yra daug mesti morkas laikyti morkasšaldytuvas. Morkos šaldytuve mesti morkas truks nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių. Šiame vadove mes jus apžvelgsimeviskas, ką reikia žinoti, kaip laikyti morkas šaldytuve. Apžvelgsime visus patarimus ir įvairius scenarijus, su kuriais galite susidurti laikydami morkas. Skaitykite toliau, kad mesti morkas, kaip laikyti morkas šaldytuve ir dar daugiau.

Nors morkų laikymas nėra pernelyg sudėtingas, vis tiek reikia žinoti keletą dalykų, kad morkos būtų kuo šviežesnės ir skanesnės, kai laikysite jas šaldytuve. Su morkomis galite padaryti daug įvairių dalykų, todėl savaime suprantama, kad galite rasti daug įvairių morkų variantų. Nesvarbu, ar naudojate morkas kūdikiams, ar auginate savo morkas, ar ką nors kita, svarbu žinoti ir suprasti savo galimybes. Jei morkos jums mesti morkas labai žinomos, atlikime greitą apžvalgą. Morkos laikomos šakninėmis daržovėmis.

Dažniausia morkų mesti morkas yra oranžinė, tačiau jas taip pat galima rasti juodos, baltos, violetinės, raudonos ir geltonos spalvos. Skirtingos spalvos gali turėti šiek tiek skirtingus skonius. Morkos turi keletą naudos sveikatai ir yra supakuotos pilnai maistinių medžiagų.

Sekite mus:

Jie turi beta karotino, skaidulų, kalio, vitamino K1 ir keletą antioksidantų. Jie yra žinomi dėl svorio ir akių sveikatos bei cholesterolio kiekio. Dabar pakalbėkime apie mesti morkas laikymo būdus ir dalykus, kuriuos reikia žinoti apie morkų laikymą šaldytuve. Tolesniuose skyriuose aptarsime įvairias aplinkybes, kurios gali būti taikomos jūsų morkoms.

Šis instrukcijų skyrius pirmiausia pagrįstas šviežios morkos, kurios nebuvo supjaustytos, nuluptos ar virtos. Tačiau, jei manote, kad nė vienas iš kitų skyrių neapima jūsų poreikių, norime jus sugrąžinti į šį skyrių kaip pagrindinį pasirinkimą.

Žalios morkos, tinkamos svorio metimui Svorio metimas Pasitarkite su specialistu, jei esate nėščia. Taip pat nepageidautina salotas įtraukti į dietą žindymo metu. Kūdikis gali turėti problemų su virškinimo traktu, pablogės diegliai. Šiuo atveju maistinę vertę padidiname graikinių riešutų pagalba, pridedame pikantiškumo dėl juodųjų ar žaliųjų ridikėlių, čili žalios morkos, jūros kopūstų.

Tinkamai laikant šaldytuve, morkos turėtų užtrukti gana ilgai. Gali būti, kad morkos užtruks šaldytuve iki 3 mėnesių. Tačiau tai yra pratęstas laikotarpis, kurio beveik negirdėjo jokios kitos rūšies daržovės ar net maistas.

Esant fiziniam ar psichologiniam negalavimui patartina apsilankyti pas savo gydytoją. Privatumas ir slapukų politika Close Privacy Overview This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website.

Raktas ilgiau laikyti morkas šaldytuve yra pašalinkite žalias ražienas ar lapus nuo morkos jei yra. Jūsų morkose gali likti lapai, jų gali nebūti.

korėjos svorio kritimas

Štai jūsų žingsniai ir geriausia praktika, kai morkas laikote šaldytuve: Mes rekomenduojame jums neplaukite morkos, kol nebūsite pasirengę ją naudoti. Išplovus, jis gali išdžiūti šaldytuve. Arba dėl papildomos drėgmės jie taip pat gali sugesti. Paimkite neplautas morkas ir nupjauti visus lapus ar žalumą nuo mesti morkas galvos. Įdėkite morkas į plastikinį maišelį ir uždarykitesandariai.

Prieš sandarindami, pašalinkite oro perteklių iš maišelio. Įdėkite morkų maišelį į šauniausia jūsų šaldytuvo dalis. Skirtingi šaldytuvai gali skirtis. Galite išbandyti daržovių stalčių ar kur nors šalia ventiliatoriaus ar šaldiklio. Laikyti šaldytuve iki 3 mėnesių.

Bet jūs turėtumėte planuoti juos valgyti per kelias savaites. Vienas iš raktų, kaip morkas ilgiau laikyti šaldytuve, yra laikyti mesti morkas sandariai uždarytas. Morkos gali nudžiūti dėl oro poveikio.

Kaip numesti svorio?

Argumentai už morkų laikymą šaldytuve: Morkas buvo galima išsaugoti iki 3 mėnesių. Procesas yra gana paprastas. Nėra griežtų ar sudėtingų taisyklių, kurių reikia mesti morkas morkas. Jums tiesiog reikia sandėliavimo maišo ar sandaraus indo.

Morkos šaldytuve išsilaiko ilgiau nei beveik bet kuris kitas maistas. Galite juos laikyti neplautus ir nepjaustytus. Morkų laikymo šaldytuve trūkumai: Gali būti, kad morkos šiek tiek išdžius. Nėra jokios garantijos, kad jie truks tiek, kiek truks 3 mėnesius. Turėtumėte juos laikyti neplautus. Norint pašalinti žalumynus ir lapus, gali prireikti paruošiamojo darbo.

Kaip matote, privalumai nusveria trūkumus, kai reikia nustatyti, ar norite morkas laikyti šaldytuve, ar ne. Morkas galima laikyti nešaldytuvas vėsioje ir tamsioje vietoje. Pagalvokite apie rūsį ar kažką panašaus. Taip pat yra šaldymo ir konservavimo variantų, tačiau mums nereikia gilintis į šiame vadove pateiktus variantus.

Tačiau mes rekomenduojame naudoti šaldytuvą geriausiems ir ilgiausiems rezultatams, kiek reikia laikyti šviežias morkas. Dabar pakalbėkime apie mesti morkas kurias morkų situacijas, kuriose galite atsidurti. Niekada nežinote, kada jums reikia morkų keblumų sprendimo. Kai kurie iš mūsų visus nulupame vienu metu, nes tai paprasta ir gerai, mes jau lupame.

Mesti morkas yra faktas, kad galite įsigyti ir neluptų morkų.

Morkų dietos meniu, receptai, atsiliepimai

Taigi, kaip darbas su nulupta morkomis veikia bendruosius saugojimo reikalavimus ir informaciją? Jau panaudotą informaciją galite naudoti nuluptoms morkoms laikyti, tačiau tai rasite nuluptos morkos išdžius daug greičiau ir gali net blogai. Nulupę morkas, geriausiems rezultatams pasiekti iš tikrųjų rekomenduojame pakeisti saugojimo procesą.

Nulupus morkas, jos tikriausiai šaldytuve neišsilaikys. Nuluptos morkos, ko gero, truks tik jums savaites priešingai nei mesti morkas. Dėl šios priežasties rekomenduojame juos nulupti tik tada, kai ketinate juos naudoti per pagrįstą laiką. Štai mūsų nuluptų morkų laikymo žingsniai: Pirmyn ir nuplaukite ir nuplaukite savo nuluptų morkų. Vieta švarus vanduo švariame inde ar sandariai sandariai uždaroma talpykla.

Morkas panardinkite į mesti morkas ir sandariai uždenkite arba uždarykite. Padėkite indą stabiliame ir šaltame šaldytuvo plote.

svorio metimo stovykla ga

Turėtumėte nuplauti ir keiskite vandenį kas dienas siekiant išvengti bakterijų ar gedimų. Prieš valgydami morkas, jas greitai nuplaukite. Laikykite nuluptas morkas tokiu būdu iki mėnesio. Tai atrodo šiek tiek sudėtingiau nei įprasti laikymo būdai, tačiau tai vis mesti morkas yra paprastas procesas.

kaip prarasti dubens riebalus

Vis dėlto svarbu prisiminti keiskite vandenį kas kelias dienas. Vanduo gali sukelti pelėsių ir bakterijų augimą, todėl norėsite to atnaujinti, kad to išvengtumėte. Nėra prasmės laikyti morkų, jei vis dėlto leisite joms tik supelėti.

Nustatykite sau priminimą ar viską, ką turite padaryti, kad tinkamai išsaugotumėte nuluptas morkas. Jei nesate vandens saugojimo riebalų nuostolių papildams mėgėjas, galite naudoti alternatyvūs variantai laikyti savo nuluptas morkas.

20 maisto produktų, kuriuos reikia valgyti metant svorį - DELFI Sveikata

Štai dar viena galimybė jums: Įsitikinkite, kad morkos yra sausos ir švarios. Apvyniokite morkas folija arba plastikine plėvele. Mesti morkas morkas dėkite į mažo poveikio hiit svorio netekimas indą arba sandarų mesti morkas maišelį.

Laikydami tokias nuluptas morkas, jūs išsaugosite savo morkas iki savaičių. Laikydami šitaip nuluptas morkas, jos tikriausiai neišsilaikys tiek ilgai, bet turėtų užtekti pakankamai laiko. Čia yra dar vienas tikrai paprastas patarimas, kurį galbūt norėsite laikyti savo galva: stenkitės nelaikyti nuluptų morkų šalia persikų, bananų, kriaušių, obuolių ar melionų.

Tai yra USDA rekomendacija.

kaip numesti 10 kilogramų kūno riebalų

Priežastis ta, kad šie vaisiai išskiria kai kurias dujas, dėl kurių kiti dalykai šalia jų gali greičiau subręsti. Tai sutrumpins morkų laikymo laiką. Tai vėl yra veislė, dėl kurios jie gali išdžiūti.

Toje pačioje pastaboje, supjaustytų morkų laikymas yra gana panašus į nuluptų morkų laikymą. Juos pjaunant, yra keletas nedidelių skirtumų, tačiau nieko per daug sudėtinga. Štai jūsų žingsniai, kaip išlaikyti morkas šviežias jas supjaustius: Supjaustytas morkas suvyniokite į drėgnus popierinius rankšluosčius arba laikykite šaltame vandenyje.

Main Navigation

Vandeniui laikyti nenaudokite hermetiško indo. Vietoj to indą lengvai uždenkite plastikine plėvele ar net popieriniais rankšluosčiais. Laikykite šaldytuve tokiu būdu iki 1 mėnesio. Labiausiai pastebimas skirtumas yra tas, kad jūs mesti morkas indo. Taip yra todėl, kad hermetiškas indas, sumaišytas su vandeniu, gali sukelti pasenusio vandens ar bakterijų augimą.

Kaip ir laikant nuluptas morkas, taip ir norėsis keiskite vandenį kas dienas kad jis būtų šviežias. Prieš vartodami ar valgydami, taip pat turėtumėte praskalauti morkas.

  1. Imtynės dėl riebalų nuostolių
  2. Žalios morkos, tinkamos svorio metimui - 23 savaitės numesti svorio
  3. Bowflex bėgimo takelio svorio metimas
  4. Kasdien - po morką | SOSlt
  5. Soliariumai asmenims iki 35 metų amžiaus didina odos vėžio riziką 98 proc.
  6. Hibiscus riebalų nuostolis

Nupjovus ar nulupus morkas, dažniausiai žmonės kovoja su faktu, kad jos kartais nudžiūsta. Jei mesti morkas tiesiog a indą ar plastikinį maišelį be priežiūros jie greičiausiai išdžius vos per kelias dienas. Galite iš jų gauti 2 savaites. Svarbiausia yra pabandyti kovoti su sausumu, kuris atsiranda laikant. Mes rekomenduojame kovoti su vandeniu arba drėgnu popieriniu rankšluosčiu. Kurį pasirinkti, priklauso tik nuo jūsų. Daugiausia tai paaiškinome ir pateisinome šiame vadove, tačiau norėjome šiek tiek grįžti atgal.

Kai morkos yra mesti morkas ir neluptos, nenaudokite vandens.

anoreksija ir svorio kritimas

Tiesą sakant, šiuo atveju vanduo gali sutrumpinti jūsų morkų galiojimo laiką. Tačiau tuo eilutė ir baigiasi. Jei jūsų morkos yra supjaustytos ar nuluptos bet kokiu būdu, turėtumėte naudoti vandenį saugojimui.